המלצה ממטופלת הסובלת ממעי רגיז

המלצה ממטופל עם בעיות צוואריות

שנים סבלתי מכאבי צוואר וגב, אשר החמירו לכאבי ראש .

בעיה זו גרמה לי סבל רב וירידה בתפקוד היומיומי. כאשר פניתי לרפואה המערבית לא מצאתי שם טיפול שיכול לעזור לכאבי חוץ מתרופות או זריקות היכולות לפגוע בי ואפילו להזיק לי.

פגשתי את עדיאל אדר שהמליץ לי על הטיפול ברפואה הסינית, טיפול טבעי שעוזר לגוף להתגבר על הבעיה ולא גורם לפגיעה אחרת בגופי.

מה שהרפואה הקונבנציונאלית לא הצליחה עדיאל הצליח במספר טיפולים.
 כיום כאבי הצוואר והראש מתרחשים רק לעיתים רחוקות, אני מרגיש הרבה יותר טוב וחיוני.

אז אם את או אתה סובלים מבעיה מסוימת אני ממליץ להגיע לטיפול אצל עדיאל אדר.

המלצה של מטופל לאחר סדרה של 7 טיפולים

מטופל, הסובל מהמון מתח ובעיות עיכול

בתור איש עסקים, אורח החיים שלי מאוד לחוץ ומהיר.

עם השנים הרגשתי כיצד זה משפיע על תפקודי, העייפות התגברה, יותר כעסים וחולשה כללית.

 

לאחר שהגעתי לטיפול ברפואה סינית אצל עדיאל, הרגשתי כאילו חזרתי לגיל 16, פחות עייפות, ירידה במתח הנפשי, הכוח חזר לגופי וכך הצלחתי לעבור תקופה קשה בעולם העסקים.

 

כיום על אף שאני מרגיש הרבה יותר טוב, אני עדיין לא מוותר על הטיפול השבועי של עדיאל.

חוויה של מטופל מסדרת טיפולים ברפואה סינית אצלי

אשתי סיפרה לי על טיפול ברפואה הסינית שהיא עוברת בקליניקה של עדיאל. לאחר כל טיפול שעברה, דיווחה בהתלהבות גם על הגישה של עדיאל, על הטיפול עצמו וגם על תחושותיה בכלל באשר לתוצאותיו החיוביות.

מאחר שגם אני ביקשתי מזור לבעיות שהיו לי, תיאמתי עם עדיאל והגעתי לקליניקה שלו. פגשתי להפתעתי איש צעיר, חייכן, לבבי, ממש כלבבי. הוא ענה לי בסבלנות ובנועם על שאלות אין ספור שהיו לי .

לאחר סידרת טיפולים ראשונה התברר לי שעדיאל בקי מאין כמוהו בתורת הטיפול הסיני, הוא בעל ניסיון רב, הבנה עמוקה ורחבה שאותם הוא מיישם, לשמחתי הרבה, בהצלחה בטיפולו האישי בי.

מאז התחלתי בטיפולים בקליניקה של עדיאל השתפרה הרגשתי ואני יודע בוודאות שהוא מסייע לי באופן ממשי. אגב, כבר בהתחלה, בפעמים הראשונות, בסיומו של כל טיפול, כשיצאתי החוצה, אל הרחוב, יצאתי תמיד בתחושה של קלילות, מצב רוח נהדר, מלא מרץ וגם כיום אני מוסיף ומתפעל מכך מחדש.

קל מאוד לתקשר עם עדיאל גם ישירות בפגישות בינינו וגם באמצעות הטלפון והאינטרנט, הוא תמיד זמין והקשר בינינו הוא ענייני ודינמי.

לסיכום הדברים שהעליתי לעיל אוסיף את המובן מאליו: שאני ממליץ בהערכה רבה על שיטת הטיפול הסיני של עדיאל בקליניקה שלו לרפואה סינית.

יחזקאל ז.

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon